O platformie RedCRM

Firma REXOFT specjalizuje się w tworzeniu nowoczesnych rozwiązań szeroko rozumianego e-commerce. W oparciu o zespół doświadczonych programistów i eksportów firma stworzyła wiele komercyjnych serwisów internetowych. Zdobyte doświadczenie zaowocowało stworzeniem autorskiej platformy RedCRM, która jest stale rozwijana od 2009 roku.

Nasza platforma nie jest oparta na żadnym open-sourceowym rozwiązaniu typu Joomla czy Wordpress. Zaprojektowana architektura pozwala na stworzenie dowolnego serwisu internetowego (strony, sklepu, usługi, serwisu dedykowanego/tematycznego). Każdy serwis uruchomiony w oparciu o naszą platformę jest maksymalnie dostosowywany do funkcjonalności jakie posiada (nie jest zmieniany jedynie wygląd). Istnieje możliwość dowolnego zamodelowania interakcji między użytkownikiem końcowym a serwisem (koszyk sklepu może być wysoce specjalistyczny, np. można dodać dodatkowe kroki, które zbiorą dodatkowe parametry zamawianego produktu - np. wymiary technologiczne, specyfikacja, itp.). Platforma RedCRM wyposażona jest w zaawansowane mechanizmy pamięci podręcznej dzięki czemu czas ładowania strony jest bardzo krótki i dzięki temu strony lub sklep są wyżej pozycjonowane w wyszukiwarce Google.

Panel administracyjny platformy został zaprojektowany tak, aby każda lista i formularz wprowadzania danych wyglądał tak samo dzięki czemu praca z panelem jest przyjemna i wygodna. Baza danych została zaprojektowana tak, że każda operacja związane z zapisem danych jest transakcyjna i jest minimalne ryzyko utraty danych nawet w przypadku awarii serwera. Sami korzystamy z platformy w ramach tego serwisu (redcrm.pl) i optymalizujemy, usprawniamy sposób pracy z panelem, aby był przyjazny i szybki w działaniu.