Dlaczego my?

Nasza autorska platforma RedCRM została opracowana w oparciu o wieloletnie doświadczenie w tworzeniu stron i zaawansowanych serwisów internetowych. Naszym klientom umożliwiamy przygotowanie w pełni dowolnego wyglądu i zachowania serwisu oraz dostosowanie go do urządzeń mobilnych. Z naszą platformą nie potrzebujesz specjalistycznej wiedzy, zespołu programistów czy różnych urządzeń, aby uruchomić własną stronę lub sklep internetowy.

Jeżeli chcesz uruchomić własną stronę internetową wystarczy że wybierzesz interesujący Cię wygląd z katalogu stron internetowych , a następnie złożysz zamówienie. Jeżeli jesteś zainteresowany uruchomieniem sklepu internetowego, to przejrzyj nasz katalog sklepów internetowych i złóż zamówienie. Swoją stroną lub sklepem internetowym zarządzasz przez przeglądarkę korzystając z intuicyjnego zaplecza administracyjnego. Warto zwrócić uwagę na fakt, że istnieje możliwość aby każdą stronę internetową z czasem przekształcić w sklep internetowy. Jest to ważne dla firm, które maja sklepy stacjonarne i chcą na razie zaprezentować swoją ofertę w internecie a z czasem uruchomić sprzedaż internetową. Wówczas nie ma potrzeby szukać nowych rozwiązań.

W przypadku pytań mamy przygotowane porady oraz filmy instruktażowe w dziale pomocy . Pierwszy serwis internetowy uruchomiony w oparciu o platformę RedCRM został uruchomiony 15 lat temu. Od tego czasu uruchomiliśmy kilkadziesiąt strona i serwisów internetowych. Współpracując z klientami z różnych branż rozwijamy platformę dodając do niej nowe funkcjonalności i ulepszając istniejące - zgodnie z oczekiwaniami naszych klientów. Po uruchomieniu serwisu internetowego nasz zespół wykonuje testy działania a wyniki testów przekazywane są klientowi.

Uruchamiając stronę lub sklep internetowy w oparciu o platformę RedCRM otrzymujesz stabilne rozwiązanie do prowadzenia handlu w internecie oraz gwarancję działania. Jeżeli nadal zastanawiasz się nad wyborem, to zapytaj naszą konkurencję czy korzysta z rozwiązań, które sama sprzedaje. Ten serwis ( redcrm.pl ) jest uruchomiony w oparciu o naszą platformę - wiemy co sprzedajemy i jesteśmy pewni naszych rozwiązań. Poniżej znajdziesz porównanie cech naszej platformy z innymi rozwiązaniami.

Platforma RedCRM Rozwiązanie Open-Source (Joomla, Wordpress, ...)
Kod źródłowy strony Dostępny tylko dla dostawcy strony, niedostępny dla hakerów. Dostępny dla każdego, a zatem również dla osób, które chcą zaatakować stronę - mogą łatwo znaleźć lukę na stronie i włamać się.
Wygląd strony Możliwość całkowitego dostosowania wyglądu strony do oczekiwań klienta. Teoretyczne możliwość całkowitego dostosowania wyglądu strony do oczekiwań klienta. W praktyce pewne założenia przyjęte w danym rozwiązaniu powodują, że nie można niektórych elementów zmienić.
Gwarancja Gwarancja producenta. Brak gwarancji
Aktualizacja kodów źródłowych strony Cykliczne aktualizacje wykonywana przez producenta w przypadku wykrycia luk w bezpieczeństwie lub nieprawidłowego działania strony w okresie gwarancji. Możliwe o ile w procesie uruchamiania strony programista nie wprowadził zmian w kodzie, które blokują możliwość aktualizacji. Aktualizacje rozwiązań open-source pociągają kolejne koszty związane z wynagrodzeniem programisty wykonującym aktualizację.
Przeszkolenie z użytkowania i administrowania stroną W cenie uruchomienia strony. Za dodatkową opłatą.

Co wyróżnia nas od konkurencji?

Jesteśmy firmą, która korzysta z najnowocześniejszych rozwiązań i trendów związanych z programowaniem stron i serwisów internetowych. W pełni realizujemy oczekiwania klientów przez co tworzone przez nas produkty końcowe są dopracowane i spełniają wszelkie wymogi związane z ich publikacją.

Strona zgodna z wymogami Google

Strona spełnia wytyczne dotyczące wyglądu, aspektów technicznych i jakości rekomendowanych przez firmę Google.

Full-responsive

Full-responsive

W pełni responsywna strona, która umożliwia poprawne wyświetlanie na wszelkiego rodzaju urządzeniach: smartfonach, tabletach, laptopach, urządzeniach stacjonarnych.

Katalog gotowych layoutów

Katalog gotowych layoutów

Dzięki prezentacji przygotowanych wyglądów stron będziesz mógł wybrać odpowiedni dla siebie szablon.

Panel zarządzania stroną CMS

Oferowane przez nas strony posiadają autorski, bardzo funkcjonalny panel zarządzania zawartością strony.

Domena i serwer w cenie (pierwszy rok)

Gotowe strony umieszczamy na naszych serwerach, co umożliwia nam początkowy nadzór nad poprawnym działaniem.

Wsparcie techniczne

Wsparcie techniczne

Jesteśmy do Twojej dyspozycji w pierwszym okresie administrowania strony, aby pomóc Ci zrozumieć funkcjonowanie i wesprzeć radą.

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo

Gotowe strony umieszczamy na naszych serwerach, co umożliwia nam początkowy nadzór nad poprawnym działaniem, a autorskie rozwiązania zapobiegają atakom hakerów.

Gwarancja 1 rok

Gwarancja 1 rok

Jesteśmy do Twojej dyspozycji w pierwszym okresie administrowania strony, aby pomóc Ci zrozumieć funkcjonowanie i wesprzeć radą.